Заказать обратный звонок
(067) 444-74-88
(095) 482-88-21
(093) 552-20-90
Корзина

пока пустаКосметика по уходу
Уход за волосами ШампуниБальзамыКондиционерыМаскиСывороткиДополнительные средства для волосСтайлингКраски, оттеночные бальзамы Уход за лицом Кремы для векКремы для лицаМаскиТоники, лосьоныПилинги, скрабыДемакияж, очисткаСыворотки, интенсивный уход Уход за телом Антицеллюлитные препараты Интимная гигиенаГели для душаПены настои соли для ваннСредства для баниСкрабы, пилингиМаскиМаслаМылоКремыДепиляторыДезодоранты Уход за руками ВанночкиКремаЛосьоныМаскиМаслаМылоСкрабы, пилинги Уход за ногами ВанночкиСкрабыКремы и бальзамыМаслоТальк, пудраДепиляция
Уход за полостью рта Зубная пастаЗубной порошокОполаскиватели Профессиональная косметика Уход за волосамиУход за лицомУход за рукамиУход за ногамиУход за полостью ртаСтайлинг Косметика для беременных ГельКремМылоШампунь Косметика для детей БальзамГельЗубная пастаКремМылоПенкаСалфеткиШампунь Косметика для мужчин ГельКремЛосьйонПена для бритьяСливкиШампунь
Дезодоранты Для женщинДля мужчин Отбеливание Зубные пастыКремыМаскиТоники Интимная гигиена ГельКремМаслоМылоПенка Защита от Солнца, ветра, холода Защита от солнцаЗащита от ветра и холода  
Декоративная косметика
Глаза ТениТушьПодводка для глазКонтурные карандашиГели для ресницКарандаш для бровей Губы Блески для губПомадаКарандаш для губУход за губами Лицо Основы, базы под макияжТональные средстваПудраКрем-пудраРумянаКремы ВВ для лицаМаскирующие карандаши Ногти Основы, базы под лакЛаки для ногтейБлески для лакаСушки для лакаЗакрепители для лакаЛечение, укрепление ногтейСредства для кутикулыПилочки для ногтей Тело Кремы с блесткамиМасла с блестками
Парфюмерия
МужскаяЖенскаяДетскаяУнисекс
Стирка и уход за домом
Стирка МылоСтиральные порошкиГели для стиркиКондиционеры, антистатикиОтбеливатели, пятновыводители Мытьё посуды Для ручного мытья посудыОполаскиватели для посудомоечных машинТаблетки для посудомоечных машинСоль для посудомоечных машин Уход за домом Для мытья половДля мытья стеколДля чистки ванн и туалетовДля чистки на кухнеСредства от накипиДля мебели   

ВУкУ

ТзОВ "ВІКІ" одне з перших українських підприємств, яке спеціалізується на виготовленні косметики, засноване у 1993 році. За час нашого існування було створено 4 торгових марки:  "Silk& Soft ", "Fixona" і "Флорія", які продаються в роздрібних торгових мережах та  "PROFIStyle " - професійну косметику - для використання в перукарських салонах.

Асортиментний ряд підприємства нараховує більше 200 позицій, який ми розширюємо та постійно удосконалюємо, відповідно до активно мінливої ринкової ситуації.

Характерною відмінністю підприємства є наша мобільність у виробництві продукції і побудова довгострокових взаємовигідних відносин з партнерами.

Ідеальне поєднання доступної ціни та високої якості, а також прагнення створити у свідомості споживача образ бренду, дозволяють нам підтримувати свою репутацію, а також динамічно опановувати нові ринки.

Довіра з боку споживачів і завойоване визнання є для нас стимулом до подальшого розвитку своєї діяльності на ринку.

Мета підприємства спрямована на максимальне задоволення потреб споживачів, постійний пошук високоефективних, економічно вигідних та ресурсо-зберігаючих технологій, які забезпечують випуск високоякісної продукції.

Наша місія полягає в підвищенні якості життя споживачів шляхом турботи про їхню красу і здоров'я. А також, відродження позитивного образу українського виробника косметичних товарів.

Продукція "ВІКІ" - виготовляється на власних виробничих потужностях, які знаходяться у м. Нововолинську, Волинської обл.

Вся продукція тестована міністерством охорони здоров'я України та сертифікована в державній системі УкрСЕПРО. На підприємстві діє система управління якістю ISO 9001-2009.

Виготовляється продукція на демінералізованій воді, яка проходить очищення через установку фірми STRUKTURAL, USA.

Для виробництва продукції використовується високоякісна та безпечна сировина світових лідерів хімічної індустрії, таких як "BASF" - Німеччина, "DOW CORNING S.A." - Бельгія, "MANE" і "FLORESSENCE" - Франція та інші.

Якість і безпека сировини та готової продукції контролюється лабораторією підприємства, атестованою в системі Держстандарту України.